חברת Business target מנוהלת על ידי צחי דקל. צחי שם דגש מיוחד בכל הנוגע ליחסי אנוש וקשרים בין-אישיים. בעברו, מילא צחי את תפקיד מנהל סניף בנק הפועלים ולכן הינו בעל ניסיון רב בעבודה עם לקוחות ועסקים. צחי עוסק מעל 13 שנה בייעוץ עסקי ומאמין בתהליך ליווי שיתמקד בך- הלקוח. בימים אלה משמש דקל גם כראש מטה מפלגת “יש עתיד” בראשות יאיר לפיד וחבר מועצת עיר  ביקנעם, וכן יו"ר דירקטוריון בחברה מובילה במשק.

ליווי אישי וממוקד הוא המפתח להצלחה. שיתוף פעולה בין חברה שמעוניינת לגדול ולהתפתח לבין ליווי מקצועי ויסודי ימקסם את התהליך בצורה שתפיק רווחים לך כבעל חברה שרוצה להצעיד את העסק שלך - צעד אחד קדימה.


אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


אמינות

הבסיס להצלחת הייעוץ טמון באמון ואמינות, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נעבור כל צעד בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידיאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם