האפשרות לקבל הלוואה בערבות מדינה קיימת עקב הקושי הרב של עסקים קטנים לקבל מימון, קושי אשר לא מאפשר להם להתפתח, לצמוח וכמובן... להתחיל את שלב הקמה. רוב העסקים החדשים זקוקים למקור מימון כדי לגדול ולהתקיים. הון פרטי התחלתי הוא הכרחי כדי להקים את העסק אך לפעמים ישנו צורך רב יותר כדי לשמר או לפתח את העסק. צורך הדורש קבלת הלוואה.

כיום ניתן לקבל בישראל הלוואת בערבות מדינה. הלוואות לעסקים במסלולים שונים כגון:


השקעות - מימון שנועד להרחיב עסקים קיימים.

הון חוזר - עסקים שבצמיחה אך סובלים מפער תזרימי

עסקים בהקמה - מימון להקמה של עסקים חדשים

עד 100 אלף שקל - מסלול מהיר למטרת הקמת עסק, הון חוזר או השקעה.

הלוואה בערבות מדינה נותנת ללווה לנצל את ההלוואה המתקבלת מבלי להיות תלוי בבנק. באין אם זה להשקעה עתידית או הון חוזר. כאשר עסק ניגש לקבל את אותה הלוואה בערבות מדינה יש צורך לדעת מידע מקיף עוד לפני תחילת התהליך, מידע שיעזור לו לקבל את ההלוואה הטובה ביותר בשבילו אשר תתאים בדיוק לעסק.הלוואה שתעניק לו את הצורך המתבקש תוך עמידה בזמנים, בתנאים הטובים ביותר. ליווי מקצועי ואישי בשלב זה יחסוך ללווה זמן וכסף רב.

ליווי עסקי של מומחים בתחום יגדילו את הסיכויים לקבל את ההלוואה המתבקשת. את האישור מהבנק ומהקרן ובכך פיתרון אקפטיבי וקבלת התוצאות המתבקשות. הנתונים הרבים מראים שחצי מהמבקשות לקרן נדחות על ידי הבנקים והקרן ולכן ליווי עסקי צמוד ישפר את הסיכויים לאישור הבקשה. איפיון הבקשה נדרש להיות כתוב בצורה מקצועית ומפורטת, תוכנית עסקית שמציגה דו"ח כספי שעבר ניתוח מקיף ומעמיק יראה לקרן ולבנק את הרצינות של העסק ואת התחום הפיננסי של החברה באופן הטוב ביותר. ככל שהקרן והבנק יראו בצורה נוחה את צרכי המימון המבוקשים כך יעלו הסיכויים לקבל את ההלוואה ולצמוח כחברה.

הכנסת תוכנית עסקית מקצועית על ידי אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון יעלו את הסיכויים של כל עסק לקבל את הלוואה בערבות מדינה, כאשר חברה ניגשת לבקשה ומיוצגת על ידי חברה מקצועית אשר קיבלה בעבר את האישור להלוואה בערבות מדינה אוטומטית עולה סיכוייה לקבל גם את ההלוואה המתבקשת. הקרן והבנקים מסתכלים באור חיובי על עסק שמלווה על ידי חברה לייעוץ וליווי עסקי, זה מראה על רצינות העסק ורמת החשיבות שלו לקבל ההלוואה.

אנחנו ב- Business target מאמינים ב-4 ערכים כחברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים:


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח. כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיות בחברה. דרך הבנה של פנים מערכת והסקת מסקנות לתפיסה התאפשר סדר תוך ארגוני. נוכל לעצב את הארגון בצורה הטובה ביותר.

ניסיון

בחברתו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידיאלית ביותר, חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

חלק מהתהליך להצלחת הייעוץ, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נמסור כל מידע בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם