יתן למצוא בישראל מגוון רחב של הלוואות מקרנות שונות. ההלוואות הן לעסקים קטנים, גדולים, חדשים או קיימים ומטרתן מתן סיוע כלכלי לעסקים. הקרנות יכולות להיות קרנות פרטיות או קרנות מטעם המדינה. פיתוח עסקי לעסקים בעיקר עם הקמתם הוא שלב קריטי והכרחי להצלחת התהליך. למרות ההלוואות השונות הניתנות מהגופים השונים, ישנו קושי רב בגיוס הכספים, נתונים מראים שמחצית מבקשות להלוואה נידחות - רובן עקב אפיון שגוי של הבקשה והגשת תוכנית עסקית בצורה לא נכונה.

הלוואה מקרנות נותנות את האפשרות לקבלת הלוואה וגיוס אשראי, כל מלווה באשר הוא קובע מראש סעיפים שונים (קריטריונים) לקבלת ההלוואה. עסקים אשר מעוניינים לקבל הלוואה שכזו צריכים להסתכל בכובד ראש על כל סעיף וסעיף ובכך להבין האם ההלוואה המוצעת היא ההלוואה שהכי מתאימה לעסק. העסקת ליווי עסקי אישי וצמוד לא רק תעזור לקבל תשובה חיובית לגביי ההלוואה אלא גם תעזור לקבל את ההלוואה הטובה ביותר לעסק הספציפי, תוך הסתכלות מדוקדקת ורחבה על המעטפת הכללית של כל הסעיפים השונים ובכך, תאפשר מציאת קרן ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר עבורך.

לדוגמא הקלה בתשלומי הריבית ופריסת התשלומים לתקופה ארוכה יותר. בדיקה של כל האופציות השונות העומדות בפני המלווה יעזרו לו לפתח, לגדול ואף להציל את העסק.  קבלת סיוע במציאת הפתרון הפיננסי הטוב ביותר לעסק שלך היא הדרך הבטוחה והמוצלחת ביותר להגיע למטרה המתבקשת. חיסכון גדול של זמן וכסף תוך התמקדות במטרה תיתן את האינדיקציה המושלמת להגעה להלוואה הנכונה ביותר בשבילך - הלוואה שתצעיד את העסק שלך קדימה.

העסקת יועץ עסקי להלוואות היא הדרך היעילה ביותר לדעת ולהבין את כל הפרטים השונים ומסלולי ההלוואה האפשריים. אנחנו ב - Business Target מתמחים בנושא ומנתחים את כל היתרונות והחסרונות של כל סוגי ההלוואות מהקרנות השונות. צוות עטור ניסיון וידע רב בעולם העסקי ימצא את ההלוואה מקרנות שהכי מתאימה לצורך העסקי שלכם תוך מתן אמינות, כנות ושקיפות לאורך כל התהליך.

אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

הבסיס להצלחת הייעוץ טמון באמון ואמינות, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נעבור כל צעד בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

הלוואה מקרנות מעניינת אתכם? השאירו פרטים להצעה ייחודית