תהליכים מרכזיים של העסק

ייעוץ עסקי מתמקד קודם כל בתהליכים המרכזיים של העסק, פנייה נכונה לתמחור המוצרים והשירותים תוך השמת דגש לניהול נכון של תזרים המזומנים יכול לחסוך בעלויות ולשפר את זרימת תהליך העבודה ורווחיות החברה. התחום הפיננסי והכלכלי של העסק כולל בתוכו רבדים רבים ובכך דורש ייעוץ מקיף וממוקד הקולע למטרה של העסק: מסגרות אשראי, בדיקת כדאיות כלכלית, פיתוח, ניהול תזרים מזומנים ועוד. כל אלו דורשים עבודה מקצועית, יסודית ואמינה. לכל בעיה עסקית יש פתרון. הכוונה באמצעות ייעוץ וליווי עסקי תשפר ותזניק את הביצוע העסקי של כל עסק. ולכן אנחנו ב Business Target שמים דגש רב על התאמת פתרון עסקי לכל עסק בתחומו.

תשומת לב וחשיבה

התהליכים התזרימים והפיננסיים של העסק הם המחזיקים את העסק עובד ולכן יש לתת להם תשומת לב מלאה בשלב הייעוץ העסקי עוד בשלב ההתחלתי של אבחון המצב הקיים של העסק. הקמת מערך עסקי  אפקטיבי תעזור להשיג מידע רב על העסק בכל זמן נתון, מידע שייתן את האינדיקציה המלאה על מצבו בכל זמן נתון, עבורך בעל העסק וכך ייתן מענה לשאלות כגון: מהם הלקוחות הרווחים שלי? איך הלקוחות מגיעים לעסק? מהו המוצר או השירות שהכי כדאי לי להתמקד בו? שאלות כאלו ואחרות יתרמו רבות להבנה מלאה של המערך העסקי שלך ובניית תקציב מותאם לכך.

חשיבה ותכנון עתידי

חשיבה על תקציב מותאם אישית נותנת התמקדות מלאה בהכנסות העסק. צוות מיומן בעל אמינות ומקצועיות ינווט את העסק לרמות העסקיות הגבוהות ביותר ויתנו את האינדיקציה המלאה האם העסק שלכם מנוהל בצורה טובה או שישנו צורך לשנות את המערך העסקי הקיים. ניתוח מלא של מקורות ההכנסה וההוצאות של העסק יעניק לכם את ההבנה המלאה על הקשר בין ההכנסות להוצאות. בחינה מקצועית תוך הסתכלות מלאה על המעטפת תבנה את הפיתוח העסקי ובכך תשפיע על הכדאיות העסקית של כל עסק העובר ייעוץ עסקי מקיף ובכך תעזור לנהל את תזרים המזומנים בצורה אחראית בהתאם לתקציב הנבחר.

ניהול תזרים מזומנים

מערך מלא של ייעוץ עסקי עם תוכנית עסקית מותאמת אישית תוך בקרה ומעקב ייתן לכל עסק שקט נפשי ושגשוג כלכלי. מערך ייעוץ עסקי כולל בחובו חשיבה ובניית תקציב נכון ומותאם אישית, הבנה של צרכי האשראי של העסק תעזור לגייס את הכסף המתבקש במידת הצורך מול הבנקים תוך ליווי והדרכה בכל שלב, בניית תזרים מזומנים איכותי .והבנת הצרכים הפיננסים של העסק. אנחנו ב- Business Target מאמינים בליווי וייעוץ לאורך כל הדרך, כל אלה ועוד ישאירו את העסק מנוהל נכון ובעל רווחיות לאורך שנים.

אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

הבסיס להצלחת הייעוץ טמון באמון ואמינות, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נעבור כל צעד בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם