תהליך הקמת עסק חדש הינו מורכב ודורש התעסקות בנושאים שונים כגון מודל עסקי, סקר שוק, בדיקת כדאיות ועוד. פנייה לליווי עסק מתהליך הרעיון עד תהליך הפתיחה תאפשר לך כבעל עסק חדש להתמודד עם כל אותם נושאים בצורה הטובה והמקצועית ביותר שתתמקד בך - בעל העסק. בחירה בליווי מקצועי בשלב הקמת העסק תבטיח לך תהליך מחושב ופרקטי בצורה האידאלית ביותר.

הליווי והטיפול המסור של אנשי המקצוע שלנו יעניקו את התוצאות הטובות ביותר תוך הענקת תחושת ביטחון לאורך כל תהליך שלב הליווי בהקמת העסק. התהליך מעניק לך הלקוח את ההבנה על הכדאיות העסקית, מה פוטנציאלה שוק בתחום העסק שלך והאם כדאי ואיך ניתן להתקדם לשלב הבא. מחשבה על עסק אטרקטיבי וממוקד הוא רעיון נפלא אבל לפעמים ישנו צורך לבצע שינויים קטנים שיהפכו את המיזם מפוטנציאל - להצלחה כבירה.

ליווי העסק עוד בשלבי הייסוד יאפשר לנתח בצורה מלאה את כדאיות המיזם, מהי ההשקעה הכספית הנדרשת, אם יש צורך להסתכל בראייה מרחבית על התוכנית העסקית ואף להשיג אותה בזמן קצר יותר בעלות נמוכה יותר. ליווי אישי להקמת העסק ייתן תוכנית עבודה ארגונית נכונה, יעזור לניהול תקציב נכון לעסק הייחודי שלך ויטמיע תוכנית אופרטיבית נכונה בכל שלב ושלב. ליווי הדרג הניהולי ייתן את הייעוץ העסקי המקצועי לעסק. תוכנית הפעולה הנבחרת תיבחר באופן אישי המותאם בדיוק לצרכי העסק לאחר אבחון מלא וכולל של צוות מומחים מיומן ומקצועי שמבינים את המטרה המרכזית של העסק ומה נדרש כדי להתחיל להקים אותו כפי שצריך.

אצלנו ב- Business Target מאמינים בעשייה. ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר יעניק לכל לקוח ולקוח שירות מעולה שנותן את המענה המתאים והפתרון האפקטיבי ביותר שמשיג את התוצאה המתבקשת- צמיחה של העסק שתשיג רווחים ותעניק לו את התשתית המרכזית להתפתח ולהצליח. אנו מאמינים בעבודה תוך תשוקה והנאה. התמדה בכל שלב ושלב בתהליך הליווי תוביל את העסק אל היעדים עליהם חלמתם.

אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

הבסיס להצלחת הייעוץ טמון באמון ואמינות, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נעבור כל צעד בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

מעוניינים בליווי העסק? השאירו פרטים להצעה ייחודית