ליווי עסק קיים הינו מורכב ודורש התעסקות בנושאים שונים כגון ניתוח והערכת המצב הקיים של העסק, בדיקת המודל העסקי, סקר שוק, בדיקת תהליכי תמחור ועוד. פנייה לליווי עסק קיים תיתן לך כבעל עסק את האפשרות למקסם את הפוטנציאל הגלום בעסק תוך התמקדות בך - בעל העסק. כאשר מלווים אותך אשים בעלי ניסיון בתחום הייעוץ העסקי תוכל להיות רגוע שהעסק יתנהל בצורה טובה יותר, אידיאלית יותר ופרקטית הרבה יותר.

טיפול ברמה הגבוהה ביותר תעניק את התוצאות הטובות ביותר תוך הענקת תחושת ביטחון לאורך כל התהליך הליווי העסקי. לפעמים ישנו צורך לבצע שינויים קטנים שימקדו את הפעילות השוטפת בעסק ויהפכו אותו מפוטנציאל - להצלחה כבירה.

ליווי אישי עסקי יעניק לעסק שלך תוכנית עבודה ארגונית נכונה, יעזור לניהול תקציב נכון ויטמיע תוכנית אופרטיבית נכונה בכל שלב ושלב. ליווי הדרג הניהולי ייתן את הייעוץ העסקי המקצועי לעסק. 

אצלנו ב- Business Target מאמינים בעשייה. ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר יעניק לכל לקוח ולקוח שירות מעולה שנותן את המענה המתאים והפתרון האפקטיבי ביותר שמשיג את התוצאה המתבקשת- צמיחה של העסק שתשיג רווחים ותעניק לו את התשתית המרכזית להתפתח ולהצליח. אנו מאמינים בעבודה תוך תשוקה והנאה. התמדה בכל שלב ושלב בתהליך הליווי תוביל את העסק אל היעדים עליהם חלמתם.

אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

הבסיס להצלחת הייעוץ טמון באמון ואמינות, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נעבור כל צעד בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

מעוניינים בליווי העסק? השאירו פרטים להצעה ייחודית