ליווי מקצועי ונכון

כל חברה רוצה להגדיל את הרווחים שלה, לצמוח ולגדול. קבלת החלטות בתחום הכספי דורשת ידע וניסיון רב ולכן ליווי נכון של חברה על ידי איש מקצוע יכולה להיות המפתח בין הצלחה לכישלון, אבחון ראשוני של מצב העסק וצמצום הפער בין המצב העכשווי למצב המתבקש יעזור לעסק להגיע ליעדו. תוכנית עבודה המתייחסת לכל האספקטים השונים של כל עסק בשילוב ליווי החברה ובניית אסטרטגיית פעולה נכונה תבטיח תהליך ממוקד ונגיש. ליווי עסקים דורש התמדה ועקביות. ליווי חברה או עסק תוך כדי ראייה היקפית על המעטפת השלמה תעזור לו להתפתח ולהגיע ליעדים חדשים, לא בכדי חברות ועסקים רבים משתמשים בשירותי ליווי על ידי חברות חיצוניות המתמחות בתחום. העסקת מומחים בתחום היא כלי מפתח להתפתח ולצמוח כלכלית.

מעטפת שירותים כוללת

ליווי עסקי מקיף הכולל בתוכו מעטפת שלמה של נושאים כגון בניית תוכנית עסקית, ייעוץ והכוונה לניהול תזרימי המזומנים בצורה נבונה ועבודה מול בנקים ינווטו כל עסק צעד קדימה לרמות הגבוהות ביותר. החשיבות בבחירת חברה אשר תלווה את העסק לאורך זמן ותהיה שותפה מלאה בכל התהליך היא חשובה. אמינות ומקצועיות תוך שילוב של כנות ואמון יציבו מול בעלי העסק השונים את כל הקלפים על השולחן בכל שלב ושלב.

ליווי מקיף

בחיפוש אחר חברת ייעוץ, המפתח הוא יחסי האנוש- ליווי שיתייחס ליעדכם כיעדיו, שילמד ויבין את צרכי העסק ויטפל בו כאילו מדובר בשלו. ליווי עסקי מקיף  מניב לעסק את התוצאות הטובות ביותר. אנחנו מאמינים שהמפתח להצלחתו של הליווי העסקי טמון בפרטים הקטנים, ודוגלים בליווי אכפתי, חסר פשרות ואיכותי החל מהפגישה הראשונית ובכל צעד משם ועד למיקסום הפוטנציאל הטמון בעסק מצליח. 

אנחנו ב-Business Target נדאג להגן על המשאבים של העסק שלך באמצעות שילוב בין ידע מקצועי וניסיון רב לבין יחסי אנוש וטיפול מסור. 

עושים עבורכם את המקסימום

ליווי חברות ועסקים בצורה אמינה נעשית על ידי אותנטיות ומהימנות. לחוקי האתיקה תפקיד חשוב אצלנו ב - Business Target ולכן אנו שמים על זה דגש רב. אכפת לנו מהמטרות של העסק שלך וכך אנחנו פועלים. תוך כדי הבנה ומחויבות מלאה שהעסק שלך ישגשג, יפרח ויגדל. תהליכי העבודה הממוקדים מסייעים לשפר ולייעל כל עסק ובכך למקסם את הרווחים שלו ואת התוצאות העסקיות שלו.

אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

מעוניינים בליווי החברה או העסק? השאירו פרטים להצעה ייחודית