עסקים שונים מגיעים למצב שהם צריכים הלוואה, מצב שלרוב מעמיד אותם בסיטואציה לא נעימה, אך עם זאת נדרשת בכדי למקסם את הרווחים של העסק וכן בכדי להתפתח ולגדול. כאשר ניגשים לבנק או חברות מימון חוץ בנקאיות יש צורך לקבל את ההלוואה הטובה ביותר, הנוחה ביותר, עם התנאים הטובים ביותר. מימון לעסקים כולל מעטפת עם מגוון פתרונות מימון, ייעוץ לקבלת המימון העסקי המשתלם ביותר וממקור אמין ומוכר, כל זאת תוך ליווי צמוד ואישי לאורך כל תהליך השגת המימון

אופציות המימון כיום רבות וכוללות פתרונות רבים למימון בתנאים משתלמים. ליווי וייעוץ עסקי הנעשה בשלב קבלת ההחלטה על ההלוואה תעניק לכל עסק את ההלוואה בתנאים הנוחים והמשתלמים ביותר. בין אם זה זהו עסק גדול, קטן, חדש או קיים. פנייה לחברה המתמחה בנושא זה תעניק את ההצעה המשתלמת, המדוייקת והאמינה ביותר. כי לכל עסק מגיע לקבל את המקור הטוב ביותר להלוואה.

חברת Business Target  הוקמה על ידי צחי דקל. צחי הוא בוגר בנק הפועלים ובעברו ניהל סניף בנק, מה שמבטיח ללקוח את הליווי המושלם בדרך לפתרון המימון הנכון ביותר לעסק. צחי מכיר את השפה הבנקאית ובכך מיומן לכתוב ולערוך את בקשות המימון בצורה הטובה ביותר לכל עסק ועסק. החשיבה מחוץ לקופסא תמצא פתרונות מימון יצירתיים לעסקים בעלות נמוכה עקב תמחור נכון של סיכון האשראי.

ניסיון רב וידע בתחום הוא מפתח חשוב להצלחה. היכרות מעמיקה מבפנים של התנהלות הבנקים השונים יבטיחו את הצלחת התהליך למציאת המימון הטוב ביותר לכל עסק. הכנה מוקדמת וליווי הלקוח בפגישה עם הבנק תעניק לו את הביטחון, האמון והייצוג ברמה הגבוהה ביותר. יחסי אנוש וכנות היא הדרך הבטוחה להצלחה בתהליך זה. אנחנו מודעים לזמן היקר של הלקוח, ניהול חברה מלווה בפעילות רבה שאמורה להיות הליבה של כל לקוח ולכן פנייה לחברתנו תחסוך זמן רב בחיפוש אחר מקורות מימון.

אנחנו ב Business target-חברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים שמנו לנו כאבני יסוד 4 ערכים :


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיים. דרך ההבנה של פנים המערכת בעסק שלך יתאפשרו תהליכים מובנים שייצרו סדר תוך ארגוני על מנת לוודא שהעסק שלך ממקסם את מלוא הפוטנציאל שלו.

ניסיון

בראש חברתנו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידאלית ביותר. חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

הבסיס להצלחת הייעוץ טמון באמון ואמינות, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נעבור כל צעד בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

העסק שלכם זקוק למימון? השאירו פרטים להצעה ייחודיתמימון לעסקים שעובד - Business Target כי אנחנו נמצא את מעטפת המימון בחבילה המיטבית המותאמת אישית לעסק שלך.