כל עסק חייב תוכנית עסקית מסודרת, בניית תוכנית עסקית היא כלי מפתח להשגת הצלחה ועתיד בכל תחום. תוכנית עסקית היא המסמך החשוב ביותר לניהול העסק בצורה שוטפת בנושא הפיננסי, חשיבה על תוכנית עסקית היא חשיבה על בניית אסטרטגיית פעולה כלכלית, שיווקית שתיתן את ההבנה המלאה של איפה העסק עומד עכשיו ומהו הצעד הבא שהוא מעוניין לעשות.

בניית מודל עסקי בתוכנית בצורה מסודרת ומפורטת המכילה בתוכה את ההכנסות וההוצאות העסקיות בנוסף לתזרים המזומנים תאפשר לנהל את העסק בצורה פיננסית נבונה יותר ואחראית הרבה יותר. בתוכנית העסקית יש לשים דגש גם על הפן השיווקי של העסק, מהו השוק שאליו העסק פונה, איך להגיע ללקוח הפוטנציאלי ולהפוך אותו ללקוח רלוונטי, מהי שיטת הפרסום הנכונה ביותר לעסק ואיך נמקסם את קהל היעד שלנו, הבנה ברורה על העסק ולמה השירות או המוצר שהוא מספק נותן יתרון מהמתחרים יתן לו את הבידול הדרוש ויהפוך אותו ליותר טוב מאחרים. חשיבה רחבה על כל הרבדים המוצגים יעזרו לקביעת אסטרטגיה נכונה שתמקסם את הפעילות העסקית של עסק בכל תחום באשר הוא.

כל תחום דורש תוכנית עסקית אחרת בכך שכל תחום מדבר על נושא אחר, ככל שהתוכנית תהיה מפורטת יותר תעבוד בצורה אפקטיבית יותר. לכל תחום עסקי יש להתאים תוכנית המותאמת אישית ולכן חשוב לבחור בחבה המכירה את התחום העסקי, חברה בעלת ניסיון וידע רב לעסקים רבים ושונים ובכך - התאמת התוכנית העסקית ברמה הגבוהה ביותר.

תוכנית עסקית נכונה תכלול את הנושאים הבאים:

תיאור הדרך ליישום הפיתרון.

תיאור מקיף של הבעיה או הצורך.

מהו קהל היעד שלנו.

האם יש לנו מתחרים.

מהם היתרונות שלנו מאחרים.

תכנון אסטרטגי במעטפת שלמה להשגת היעדים.

בניית מודל פיננסי מפורט של העסק.

לכל עסק יש לבנות תוכנית עסקית מותאמת אישית הכוללת בתוכה נושאים שונים הקשורים לתחום, אך ראייה מרחבית על הנושאים הללו יובילו להצלחת התוכנית, נושאים אשר ירכזו את כל המידע הנחוץ על העסק, תגדיר בצורה מקיפה את היעדים שלו ותכלול את הדרך להעצמה כלכלית ומקסום הרווחים.

אנחנו ב- Business target מאמינים ב-4 ערכים כחברת ייעוץ וליווי עסקי לעסקים:


מקצועיות

ייעוץ וליווי עסקי מקצועי שישפר את העסק שלך ויזניק אותו צעד אחד קדימה. תוך כדי בניית תוכנית עסקית מותאמת אישית אנו נלווה את עסק ונאפשר לו להתפתח. כפי שמגיע לו.

יחסי אנוש

ליווי העסק כולל ניהול משברים פנים חברתיות בחברה. דרך הבנה של פנים מערכת והסקת מסקנות לתפיסה התאפשר סדר תוך ארגוני. נוכל לעצב את הארגון בצורה הטובה ביותר.

ניסיון

בחברתו עומד צחי דקל, אדם בעל 13 שנות ניסיון בתחום שיודע איך לתפעל כל סיטואציה בדרך האידיאלית ביותר, חברתנו מעסיקה עובדים בעלי ידע רב עטורי ניסיון שערוכים לייעץ וללוות אתכם.

אמינות

חלק מהתהליך להצלחת הייעוץ, שאנחנו לוחצים ידיים, תדע שיש על מי לסמוך. עם רקע והכשרה מתאימה אנו נמסור כל מידע בתהליך תוך שקיפות מלאה והגדרת יעדים.

מעוניינים בבניית תוכנית עסקית? השאירו פרטים להצעה ייחודית